Prosinec 2011

Article for Shit comments!

30. prosince 2011 v 23:04 | Kate
Ahoj,
pokud máte někdo chuť na spamování nebo prosení o hlasy do nějaké soutěže,pište si to do tohoto článku! ;)

HERE ↓


Admin+I like

30. prosince 2011 v 22:19 | Kate

ADMIN: Kate

YEARS: 14


I LIKE...


Kontakty

30. prosince 2011 v 21:45 | Kate

Contacts


Nejlepší kamarádka nebo Parta?

30. prosince 2011 v 16:08 | Kate |  Píšu...
Už hodně dlouho,mě tohle tíží. "Je dobré se upínat na jednu kamarádku a ostatní odstříhnout?"
Už od mala jsem vždy vyhledávala jednu nejlepší kamarádku,které bych všechno říkala,smály by jsme se,pokukovaly po klukách.Mám však ale zkušeností s tím,že nejlepší kamarádka mě od ostatních odtahovala a když mi najednou nebyla na blízku,tak okolo nebyl nikdo,kdy by byl stejně blízký jako ona.
Tím vám nechci nějak znechucovat "nejlepší kamarádství".Sama jednu nejlepší kamarádku mám,ale pozor na to,aby si vás neupoutala k sobě tak,že ztratíte ostatní.
Pokud tohle dělá a odpuzuje vám ostatní dobré kamarádky,tak to buď není pravá nejlepší kamarádka,ale chce jen,aby jste neměla kamarády nebo je to vážně ta pravá a chce vás jen pro sebe(na ostatní prostě jen žárlí).
Proto pokud nemáte nejlepší kamarádku,ale třeba jen nějakou partu,tak nezoufejte a čekejte dál.Na skvělé partě,ve které je sranda,přeci není nic špatného.
Parta i nejlepší kámoška má své výhody i nevýhody.
Já mám třeba teď takovou nejlepší kamarádku,která má nejlepší kamarádky tři.Mě a ještě jednu,má ve třídě a se třetí se většinou schází na hokeji.Dřív jsem to moc nemohla zkousnou,protože mi kamarádka říkala,jaké jsme nejlepší kamarádky.A potom se mě chytla taková jedna falešná holka ze třídy,kvůli které jsem se s Nk oddálila.To mě celkem štvalo,hlavně po tom,co se mě ta falešnice pustila.
Nakonec jsem se stím prostě musela smířit a poznala,že ty holky jsou fajn a z nás všech jsou kamarádky. :)
Navíc,vždy když mě Nk naštve,tak mám i partu ve třídě,která mě v nouzi nenechá ve štichu.
Takže nevěště hlavu,pokud ještě nemáte nikoho nejlepšího a zatím si užívejte své party a bavte se.Pokud máte jen Nk,tak nezapomeňte i na ostatní.Když se náhodou s Nk pohádáte,tak ať máš za kým jít. :)

Kate:)

zdroj: google.cz

Vítej

30. prosince 2011 v 15:58 | Kate:*
Ahoj všichni,
chtěla bych vás přivítat na blogu Caterin.blog.cz.Mám už praxi s několika blogy,ale nikdy jsem nebyla úplně spokojená.Teď to chci napravit!
Svůj minulý blog jsem zrušila a udělala nový,ale já chci začít odznova.Nikdo mě tak nebude znát,nikdo se nebude ohlížet na několik mých dřívějších zkažených článků a budou se všichni na mě a tento blog koukat jako na novou blogerku. :)

To je vše k přivítání. :)


Kate:)

zdroj: google.cz